top of page

Звернення до ГосподарськогоСуду

Досвідчені сертифіковані адвокати Юридичної компанії PURCEN на високому професійному рівні забезпечують представництво інтересів юридичних осіб у господарських судах у різних категоріях справ. Представництво здійснюється як на стороні позивачів так і у справах, де Ваша компанія є відповідачем або третьою особою. Звертайтеся в ЧАТ або телефоном просто зараз і ми обговоримо перспективи нашого представництва.

Стягнення Заборгованості За Договором

У нас Ви можете замовити послугу з підготовки позовної заяви до Господарського суду про стягнення заборгованості за договором поставки, виконання робіт, купівлі-продажу, договору підряду, перевезення та інших. При розрахунку сум заборгованості ми врахуємо інфляційні втрати, пеню за користування чужими коштами, а також суму упущеної вигоди. 

2

Розірвання Договору

За допомогою наших адвокатів Ви можете подати позов до Господарського суду й розірвати укладений договір з іншою юридичною особою через порушення умов виконання договору, а також з інших обставин, якщо це передбачено чинним законодавством. Перед зверненням до суду адвокати нашого юридичного центру мають можливість надати безкоштовну юридичну консультацію щодо перспектив звернення до суду для дострокового розірвання договору

3

Визнання Договору Недійсним

У разі, якщо певні правочини порушують правва Вашого підприємства, Ви можете замовити в нас послугу підготовки позовної заяви до суду про визнання правочину недійсним. У разі недійсності правочину кожна із сторін зобов'язана повернути другій стороні у натурі все, що вона одержала на виконання цього правочину, а в разі неможливості такого повернення, зокрема тоді, коли одержане полягає у користуванні майном, виконаній роботі, наданій послузі, - відшкодувати вартість того, що одержано, за цінами, які існують на момент відшкодування.

4

Зобовязання Виконати Умови Договору

У нас Ви можете замовити професійне складання позовної заяви до господарського суду з вимогою зобов'язати Вашого контрагента виконати умови договору. Така вимога пред'являється зазвичай у разі здійснення попередньої оплати за договором поставки, а товар з якихось причин не поставлено. Замовте безкоштовну консультацію просто зараз!

Зв'яжіться з нами!

Ви можете поставити своє питання в ЧАТ (внизу екрана) або телефоном за посиланням

bottom of page