top of page

Реєстрація підприємства

Юристи нашої компанії допоможуть Вам підготувати необхідні документи для реєстрації підприємства. Ви зможете отримати допомогу у виборі організаційної форми підприємства (Товариство з обмеженою відповідальністю чи Фізична особа - підприємець? Приватне акціонерне товариство чи Акціонерне товариство? Споживчий кооператив чи виробничий кооператив?), а також оптимальної форми оподаткування.

Вам не потрібно буде бігати по кабінетам та виправляти заповнені паперові форми.

Ми усе беремо на себе!

Заснування підприємства

На цьому етапі визначимося з колом засновників та обговоримо з усіма основні ключові моменти, такі як організаційну форму здійснення господарської діяльності, розмір статутного капіталу кожного учасника, порядок управління майбутнім підприємством, тощо. Результати обговорення будуть висвітлені у відповідному документі (протокол про створення підприємства) та організуємо підпис усіма засновниками. Протокол створення підприємства є важливим для подальшої реєстрації підприємства.

2

Створення Бренду

Допоможемо правильно визначитися із назвою підприємства, оскільки це в майбутньому буде мати суттєве значення для вдалого підбору доменного імені сайту підприємства, пошукової оптимізації Вашого сайту у мережі Інтернет та можливої реєстрації Торгівельної марки. Ми допоможемо створити Бренд, який з роками буде дорожчати та приносити Вам неаби який дохід.

3

Складання Статуту підприємства

Наші юристи створять для Вас Статут підприємства, який стане основним кодексом діяльності підприємства надесятки років. Допоможемо створити такий документ, у якому будуть передбачені відповіді на усі ключові питання діяльності. З вдало складеним статутом значно легше буде вирішувати корпоративні спори, врегульовувати питання управління підприємством задля досігнення найвишчих результатів.

4

Визначення Виду Господарської діяльносі

Ми проконсультуємо Вас з питань визначення виду господарської діяльності, яку потрібно визначити на стадії створення підприємства. Це важливий етап, оскільки від правильного вибору КВЕДу залежать успіхі в укладенні контрактів, зовнішньоекономічних договорів, участі в торгах та інше. Не вірно визначений вид діяльності може стати перешкодою в отриманні ліцензій на певні види діяльності. Вам не потрібно буде заповнювати численні клітини шаблонів, ми це зробимо за Вас!

5

Форма Оподаткування

На цьому етапі потрібно буде визначитися з формою оподаткування, яка найкраще пасуватиме Вашому підприємству. Спрощена форма з оподаткуванням 5% від прибутку, не зважаючи на видатки чи податок на додану вартість при якому 20% сплачуються від чистого прибутку. З цим усім Вам допоможуть розібратися наші податкові адвокати.

6

Реєстраційні дії

Юристи нашої компанії допоможуть зробити усі необхідні дії для реєстрації створеного підприємства у Державному реєстрі підприємств, установ, організацій та отримати відповідну виписку. Вітаємо, Ви створили нового субєкта господарської діяльності, якому світить лише успіх!

7

Супровід Діяльності

Ми гарантуємо правильність оформлення усіх документів та вибору форми діяльності. Тому ми готові взяти на абонентське юридичне обслуговування новостворене Вами підприємство на строк, який буде необхідним. Допоможемо розібратися в тонкощах ведення бізнесу, податкових нювансах, ведення господарської діяльності, фінансових питаннях та інше. Будемо вболівати за Ваш успіх! Якщо сподобається, супроводжуватимемо Вас до того часу, поки Ваше підприємство не опиниться в списку найприбутковіших підприємств!

Ми розуміємо бізнес!

Musician

Разом До Успіху!

Замовте ОНЛАЙН консультацію з питань реєстрації підприємства просто зараз! Це безкоштовно й не вимагає жодних зусиль! Просто напишіть нам своє питання в ЧАТ!

bottom of page