top of page

Інтелектуальна Власність

Команда професійних юристів в сфері інтелектуальної власності. Від розробки фірмової назви компанії, слогану та зображення бренду, до управління інтелектальною власнітю, її захисту та стягнення спричиненої шкоди недобросовісними конкурентами.

ІВ має бути високоприбутковим активом!

Юристи Києва з Інтелектуальної власності

Управління Інтелектуальною Власністю

Ми надамо оцінку вже наявним та усім потенціно можливим на Вашому підприємстві об'єктам Інтелектуальної власності для того, щоб вони приносили Вам максимальну користm і одночасно не порушували права інших. Надамо поради з найефективнішого використання ІВ. Візьмемо в управілння усі обєкти інтелектуальної сласності, щоб вони працювали з найвищою користю для Вас.

2

Захист Інтелектуальної Власністі

Забезпечуємо надійних захист права інтелектуальної власності. Від ведення досудових переговорів, до представництва в суді та повного забезпечення відшкодування завданої шкоди, у тому числі й втраченої вигоди. Також маємо можливість проводити періодичні аудити ринку на предмет ймовірного порушення Вашого права інтелектуальної власності.

3

Складання Ліцензійних Договорів

Вже маєте зареєстровані патенти на винаходи, корисні моделі? Для найбільш ефективної комерціалізіції Ваших обєктів Інтелектуальної власності розробимо ексклюзивні ліцензійні договори на використання Ваших розробок. Забезпечимо правовий супровід укладання договорів, їх виконання.

4

Реєстрація Торгівельної Марки

Маємо можливість допомогти Вам у розробці індивідуального бренду. Розробка та захист дизайну зображення торгівельної марки, підбір та захист фірмового найменування, розробка та захист Слогану компанії - це не повний перелік доробок наших професіоналів з Інтелектуальної власності

5

Доменні Імена

Юристи з інтелектуальної власності забезпечать підбір вдалого доменного імені, його реєстрацію, захист від недобросовісних конкурентів. Реєстрація та захист доменних імен за кордоном також один з напрямів діяльності нашої компанії.

bottom of page