top of page

ДОГОВОРИ
юридичне обслуговування

Професійні юристи в сфері договорного права допоможуть Вам пройти шлях від укладення договору до повного його виконання. Важливо правильно обрати форму договору, передбачити вигідні для Вас умови та контролювати його виконання. Неякісно складені договори можуть стати причиною ускладнення роботи з недоброчесними контрагентами та стягнення заборгованостей. Якщо Ви вже зіштовхнулися з проблемою невиконання договірних умов,ухилення від їх виконання, наші адвокати проведуть переговори або зобовяжуть дотримуватися умов в судовому порядку.

Звертайтеся просто зараз й ми проаналізуємо Вашу ситуацію і запропонуємо найкраще рішення!

Розробка договорів

При розробці майбутнього договору важливо дотриматися усіх необхідних елементів для певного виду договору, передбачити в ньому істотні умови, такі як предмет договору, строки виконання, санкції за несвоєчасне виконання або інше недотримання його умов, стягнення інфляційних втрат та 3% річних за користування коштами, інші важливі умови. Від якості складання договору залежить на скільки впевнено Ви себе почуватимете у випадку неякісного виконання його умов іншою стороною, на скільки просто буде відновити понесені Вами втрати через неякісне виконання. Ми знайдемо найкраще для Вас рішення!

2

Ведення переговорів

Як професійні перемовники - правники ми надаємо послуги ведення професійних перемовин з метою досягнення найкращих умов майбутньої для Вас угоди. Ви можете приймати участь в перемовинах разом з нами або повністю довірити проведення перемовин по ключовим умовам договору, контракту, меморандуму. Якщо умови задовідльнятимуть Ваші потреби, Вам залишиться лише підписання досягнутих домовленостей.

Ми вміємо шукати кращі для бізнесу рішення!

3

Супроводження договору

Ми маємо можливість не лише здійснити розробку якісного договору, а й супроводжувати його виконання. Ми візьмемо на себе контроль дотримання строків та якості його виконання, своєчасно сповіщатимемо про загрози неякісного виконання договору. У випадку встановлення загроз можливого порушення договору шляхом переговорів та претензійної роботи намагатимемося врегулювати питання що виникатимуть в мирному досудовому порядку.

4

Претензійно - позовна робота

Якщо Ви зіштовхнулися з проблемою неякісного виконання договору (нарощування заборгованості, несвоєчасна поставка, ухилення від підписання актів виконаних робіт, тощо) - не біда. Професійні адвокати нашої компанії допоможуть скласти претензію, провести перемовини з метою мирного врегулювання спірних питань. Якщо ж не вдасться досягнути порозуміння, забезпечимо якісну підготовку позовної заяви до суду та забезпечимо представництво у суді. 

5

Представництво адвокатом в суді

Адвокати нашої компанії мають значний досвід з представництва інтересів юридичних осіб у господарських судах та судах цивільної юрисдикції. Усі адвокати мають адвокатське свідоцтво, що дає право на участь і представництво клієнта у судах усіх інстанцій. Ваша участь при розгляду справ в судах буде не обовязковою. Усе беремо на себе! За виключенням укладення мирових угод, визнання позову, що робимо виключно за погодженням з Вами! Витрати на правничу допомогу зазвичай зобовязуємо стягнути з іншої сторони. Нам довіряють!

bottom of page