top of page

Яким чином захист інтелектуальної власності впливає на Ваш бізнес?

Яким чином захист інтелектуальної власності впливає на Ваш бізнес?

У Вас маленький бізнес чи велике промислове підприємство.

Ви виробляєте кеди, тістечка, чи літаки.

Ваша компанія надає послуги юридичного консультування чи організовує Party.

Незалежно від того, якого розміру Ваше підприємство, яку продукцію виробляє чи які послуги надає, з великою ймовірністю можна стверджувати, що так чи інакше воно використовує або створює інтелектуальну власність. Від розробки інструкцій робочого до розробки наднових сучасних технологій.

У зв’язку із цим Вам потрібно попіклуватися про охорону інтелектуальної власності та про її ефективне управління.

Невчасна чи неефективна охорона інтелектуальної власності може призвести до збитків підприємства. До прикладу, Ви знаєте, коли закінчується термін дії доменного імені, яке належить Вам? Воно може бути викуплене іншими на етапі перереєстрації.

Ефективне управління ж інтелектуальною власністю, яка Вам належить може принести додаткові, якщо не основні прибутки Вашому підприємству. Більш ніж впевнений, що Ви недооцінюєте можливостей своїх нематеріальних активів, а про існування деяких з них Ви взагалі не знаєте. У цьому може допомогти аудит інтелектуальної власності.

Якщо ж Ви використовуєте інтелектуальну власність, яка належить іншим особам, саме час попіклуватися про те, щоб викупити її або ж придбати права на її використання шляхом отримання ліцензії щоб запобігти можливим претензіям та судовим тяжбам.

Наші адвокати, юристи, сертифіковані Всесвітньою Організацією Інтелектуальної Власності готові допомогти Вам спрямувати потенційні можливості інтелектуальної власності на користь Вашого бізнесу

2 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page