top of page

ЗНЯТТЯ АРЕШТУ НА МАЙНО

Наші сертифіковані адвокати мають значний досвід участі в кримінальних провадженнях щодо зняття арешту на майно як підозрюваних, обвинувачених так і третіх осіб. Наші адвокати не обовʼязково мають приймати участь в якості захисника, зняття арешту на майно підприємства може здійснюватися незалежно від основної справи.

Оскарження ухвали про накладення арешту на майно

Для накладення арешту на майно слідчий, детектив за погодженням з прокурором, звертаються до слідчого судді про накладення арешту на майно. Розгляд клопотання має здійснюватися за участю власника майна. Однак нерідко власник майна дізнається про накладення арешту вже по факту. Дізнавшись про накладення арешту на майно, у разі незгоди, слід підготувати апеляційну скаргу упродовж десяти днів з дня отримання тексту рішення суду. Адвокати юридичної компанії PURCEN забезпечують підготовку апеляційної скарги та участь і її розгляді апеляційним судом.

2

Заперечення на клопотання про арешт майна

Коли органи досудового розслідування вирішують накласти арешт на майно, слідчий, дізнавач готують клопотання про накладення арешту на майно. Його мають погодити з прокурорм і направити на розгляд слідчого судді. Якщо Вам стало відомо про підготовку такого клопотання рекомендуємо підготувати заперечення на нього та забезпечити участь захисника у його розгляді судом. У нас Ви можете замовити підготовку заперечення на клопотання слідчого про накладення арешту на майно, а також участь адвоката у розгляді клопотання про накладення арешту на майно слідчим суддею.

3

Підготовка клопотання про зняття арешту на майно

Коли накладено арешт та майно і оскарження ухвали слідчого судді до апеляційного суду результатів не дали, є сенс через деякий час звернутися до суду з клопотанням про скасування арешту на майно. Це можна зробити також і у випадку, якщо Ви пропустили строк апеляційного оскарження. Для підготовки клопотання про скасування арешту на мацно підприємства, наші адвокати вивчають матеріали справи, збирають додаткову інформацію, яка б дала підстави для скасування арешту і готують клопотання до слідчого судді про скасування арешту на майно. Участь адвоката при розгляді клопотання про скасування арешту на майно підприємства, входить в комплекс послуг нашої юридичної компанії.

4

Повернення майна після закінчення кримінального провадження

Коли кримінальне провадження, у якому накладався арешт на майно закінчене (винесено постанову про закриття кримінального провадження, винесено обвинувальний або виправдувальний вирок), має бути вирішене питання про долю майна, на яке накладався арешт. Якщо до майна не застосовано конфіскацію, воно має бути повернуте законному володільцю. На практиці рідко органи досудового розслідування або суд приймають рішення про повернення майна одночасно із вирішенням справи по суті, тому слід підготувати обгрунтоване клопотання про повернення майна. 

bottom of page